Elevii de la Școala Gimnazială Regina Maria din Sibiu câștigă concursul orașului copiilor
Elevii Școlii Gimnaziale Regina Maria din Sibiu au obținut locul I la concursul „Sibiu, oraș al copiilor”, potrivit unui anunț transmis luni, 15 iunie 2026.
Premiul
Această realizare…
Mai mult...
Mai mult...