Zeci de persoane la spital după toxiinfecție alimentară la Balul însuraților din Reghin
Zeci de persoane au ajuns sâmbătă noapte la spital, cu simptome de toxiinfecție alimentară după ce au petrecut la „Balul însuraților”, la Reghin. Au fost solicitate și echipaje ale ISU…
Mai mult...
Mai mult...