Militari sibieni decorați pentru profesionalism și devotament de Ziua Armatei

În cadrul festivităților dedicate Zilei Armatei României, mai mulți colegi de la Academia Forțelor Terestre „Nicolae Bălcescu” din Sibiu au fost recompensați pentru profesionalismul și dedicarea lor în activitatea militară și în instruire. Șeful Statului Major al Forțelor Terestre a conferit Emblema de Onoare a Forțelor Terestre următorilor militari: col. Dorel Badea, plt.adj. Alexandru Poliacov.

Sursa

Primește știrile in timp real

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.